Kontakt:  503 003 469

location

Krosino

ul Wielanowo 2

kingway5.jpg
kingway2.jpg

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talisman ZPUH Krzysztof Tomaszewicz - Kingway Polska w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

 

 

 

 

Przykładowe realizacje
Kilka przykładowych realizacji naszych zamówień. Firmowe zdjęcia z załadunku i rozładunku maszyn budowlanych pod kontrolą bezpieczeństwa. Każdy transport realizujemy z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami transportowo - logistycznymi dobierając najszybszy możliwy transport. 

 

 

 

  

Nasze oferty online:

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z firmową ofertą używanych lub powystawowych produktów. Wystawiamy aukcje Allegro, OLX i w innych źródłach celem szybkich sprzedaży, gdzie klienci mogą zakupić poprzez nasze konta w serwisach aukcyjnych maszyny budowlane w dobrej cenie. Bezpiecznie, szybko i z pewnością danego towaru na stanie do ekspresowej sprzedaży. Zapraszamy na poniższe linki:

 

 

l


Pobierz najnowszy katalog.
Katalog produktów Kingway Polska

 

KONTAKT

Talisman ZPUH Krzysztof Tomaszewicz

78-452 Krosino,

ul. Wielanowo 2,

 

+48 503 003 469

e-mail: biuro@kingwaypolska.pl

 

Realizacja dostawy:

 

Dostawa darmowa do klienta na terenie kraju gratis do 7 dni roboczych! Jest możliwość dostawy do 2 dni roboczych pod zamówienie - na koszt klienta: Express w kwocie 4 zł za km netto.

 

W przypadku dostawy za granicę koszt transportu i wszelkie opłaty z nim związane ponosi kupujący płatność przed realizacją.