Kontakt:  503 003 469

location

Krosino

ul Wielanowo 2

SZUKASZ MASZYN BUDOWLANYCH W DOBREJ CENIE?

 

DOBRZE TRAFIŁEŚ, GDYŻ OFERUJEMY KOPARKI, ŁADOWARKI I INNY SPRZĘT BUDOWLANY  ŚWIETNIE OCENIANY PRZEZ WIELU POLAKÓW!

01. TROCHĘ HISTORII

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu produktów motoryzacyjnych od 2000 roku i budowlanych od kilku lat.

 

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią w salonie / sklepie w miejscowości Barwice oraz magazyn logistyczny dla maszyn budowlanych w Wielanowie. Od lat realizujemy zamówienia na bardzo atrakcyjnych warunkach z bezpieczną dostawą do klienta. Pomagamy w uzyskaniu kredytu lub leasingu na każdy dowolny produkt z naszej oferty. 

 

Maszyny budowlane Kingway ułatwią każdą możliwą pracę na placu budowy. Oferujemy Państwu specjalistyczne maszyny przeznaczone do robót ziemnych jak koparki (mini-koparki), ładowarki, spycharki, walce, wozidła i inny warty uwagi sprzęt budowlany. Maszyny Kingway spełniają wszelkie wymogi i wykonane są w nowych technologiach z wysoką jakością czy wydajnością. W dodatku kosztują dużo mniej niż oferuje konkurencja. 

 

Zapraszamy do naszej oferty! Zadzwoń do nas z każdym pytaniem. Chętnie odpowiemy i zaproponujemy najdogodniejsze warunki sprzedażowe i dostawy!

 

 

budynek
worker

02. WSPÓŁPRACA Z KINGWAY POLSKA

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy z północnej Polski do współpracy handlowej. Kingway to bardzo znana w Polsce marka produkująca maszyny budowlane o wysokim standardzie. 

 

Nasze doświadczenie i pomoc w zakupie przyniesie Państwu wiele korzyści. Producent wykorzystuje w głównej mierze najnowsze technologie, własne części zamienne, trwałe i sprawdzone elementy ruchome oraz przysparza wielu oszczędności w eksploatacji. Każde zużycie paliwa jest w porównaniu z większością maszyn budowlanych w Polsce jest niższe w granicach 15-25%* Wszystkie produkty Kingway spełniają europejskie wymagania i są idealne od małych po duże place budowy. 

 

Kingway Polska zapewnia wszelkie możliwości sprzedaży gotówkowej, kredytowej czy leasingowej. Działamy sprawnie i każda realizacja zamówienia to kwestia kilku dni. Każda dostawa do klienta jest bezpłatna. 

 

Wszelkich dodatkowych informacji uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu 503 003 469 KingwayLine lub pisząc do nas e-mail z zapytaniem ofertowym.

 

Napisz do nas:

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
 
Twój e-mail
 

Wyrażam zgodę dla Talisman ZPHU Krzysztof Tomaszewicz - Kingway Polska na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

l


Pobierz najnowszy katalog.
Katalog produktów Kingway Polska

 

KONTAKT

Talisman ZPUH Krzysztof Tomaszewicz

78-452 Krosino,

ul. Wielanowo 2,

 

+48 503 003 469

e-mail: biuro@kingwaypolska.pl

 

Realizacja dostawy:

 

Dostawa darmowa do klienta na terenie kraju gratis do 7 dni roboczych! Jest możliwość dostawy do 2 dni roboczych pod zamówienie - na koszt klienta: Express w kwocie 4 zł za km netto.

 

W przypadku dostawy za granicę koszt transportu i wszelkie opłaty z nim związane ponosi kupujący płatność przed realizacją.