Kontakt:  503 003 469

location

Krosino

ul Wielanowo 2

taniej_kingwaypolska.jpg
kingwaykontakt1.jpg

 

 


Witam Państwa serdecznie, 

 

Nazywam się Krzysztof Tomaszewicz i prowadzę działalność gospodarczą od 2000 roku. Od początku mojej działalności zawsze najważniejsze w cechach biznesu były dla mnie sprawy zadowolenia klienta, współpraca ze sprawdzonymi producentami, wiarygodność mojej fimy oraz rzetelność w realizacji usług czy sprzedaży.

 

Zawsze dbam o każdy element umów z klientem, aby zawsze jego prawa były ważniejsze niż moje. Mimo praw handlowych czy konsumenckich, klient w dowolnym czasie ma się czuć zadowolony z wyboru mojej firmy. Od lat zajmuję się sprzedażą bezpośrednią jak również online produktów w branży motoryzacyjnej (www.skuteryquady.pl), jestem również muzykiem prowadzącym zespół znany w radia i TV (Talisman.pl) i od dłuższego czasu zajmuję się ofertą maszyn budowlanych jak i sprzętu budowlanego marki Kingway.

 

Kingway to bardzo atrakcyjna oferta pod względem jakości do ceny. Bardzo mocno utrwaliła się moim dotychczasowym klientom jako świetny dużo tani odpowiednik na ofertę konkurencji innych marek w Polsce. Gwarantuję ze swojej strony, iż nie zawiodą się Państwo na żadnym produkcie Kingway. Są to sprawdzone od lat na świecie maszyny budowlane, gdzie zyskują bardzo dobre opinie. Nasza firma oferuje koparki, ładowarki i inne po najniższych możliwych cenach w Polsce. Całość objęta jest gwarancją i serwisem na terenie całej Polski. Z naszej strony zabezpieczamy sprawność maszyn, sprzętu budowlanego na lata, zabezpieczając części zamienne, liczne załogi serwisowe i opiekę w Polsce. 

 

Krzysztof Tomaszewicz


 

Kingway Polska - Wielanowo

TALISMAN ZPUH KRZYSZTOF TOMASZEWICZ
adres: Wielanowo 2, 78-452 Krosino
NIP 673-152-16-79 REGON: 331058300

 

 

location

Adres korespondecyjny

78-452 Krosino,

Wielanowo 2,

 
con

Telefon kontaktowy - firmowy

+ 48 503 003 469

mail: biuro@kingwaypolska.pl

 

 

Masz pytania? Napisz do nas.

Odpowiemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Droga telefoniczna jest szybszą metodą.

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talisman ZPUH Krzysztof Tomaszewicz - Kingway Polska w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

 

l


Pobierz najnowszy katalog.
Katalog produktów Kingway Polska

 

KONTAKT

Talisman ZPUH Krzysztof Tomaszewicz

78-452 Krosino,

ul. Wielanowo 2,

 

+48 503 003 469

e-mail: biuro@kingwaypolska.pl

 

Realizacja dostawy:

 

Dostawa darmowa do klienta na terenie kraju gratis do 7 dni roboczych! Jest możliwość dostawy do 2 dni roboczych pod zamówienie - na koszt klienta: Express w kwocie 4 zł za km netto.

 

W przypadku dostawy za granicę koszt transportu i wszelkie opłaty z nim związane ponosi kupujący płatność przed realizacją.