Kontakt:  503 003 469

location

Krosino

ul Wielanowo 2

 

Frezarka MC8-2 Kingway to maszyna specjalistyczna służąca do obróbki wierzchniej warstwy twardych materiałów takich jak beton. Czynność frezowania to usuwanie niepotrzebnej warstwy betonu lub innego materiału, jak np. stare kleje czy farby, stąd istotnym parametrem każdego urządzenia będzie maksymalna głębokość oraz szerokość frezu. 

 

Frezarki Kingway można wykorzystać  zarówno do prostych zadań, jak i tych trudniejszych przy zdzieraniu najtwardszych warstw. Zastosowane bębny z frezami szybko uporają się w usuwaniu powierzchni.

 

Parametry techniczne

Model: MC8-2
Silnik: Benzyna, Loncin
Typ silnika: G200F-A
Moc: [kW/KM] 4.8/6.5
Masa: [kg/lbs] 61/134
Szerokość robocza: [cm/in] 20/7.9

 

Informacja

Sprzęt objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Dane najbliższego profesjonalnego serwisu otrzymają Państwo wraz z dokumentami sprzedażowymi. Aktualną cenę podajemy zainteresowanym na telefon z uwagi na częste zmiany kursu walut lub cen producenta (zmiany stawek eksportowych z Azji, trudności z powodu pandemii, itp). Nasze maszyny budowlane mają zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostępczość wszystkich elementów / części zamiennych przez wiele lat. Drogą telefoniczną odpowiemy na wszystkie Państwa nurtujące pytania. Gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z zakupu na lata!

TRANSPORT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZPŁATNY!

Leasing - Kredyt? Dodatkowe informacje o warunkach zakupu? Zadzwoń teraz!

 

tel. 503 003 469 
(dni robocze 9.00-18.00)

 

l


Pobierz najnowszy katalog.
Katalog produktów Kingway Polska

 

KONTAKT

Talisman ZPUH Krzysztof Tomaszewicz

78-452 Krosino,

ul. Wielanowo 2,

 

+48 503 003 469

e-mail: biuro@kingwaypolska.pl

 

Realizacja dostawy:

 

Dostawa darmowa do klienta na terenie kraju gratis do 7 dni roboczych! Jest możliwość dostawy do 2 dni roboczych pod zamówienie - na koszt klienta: Express w kwocie 4 zł za km netto.

 

W przypadku dostawy za granicę koszt transportu i wszelkie opłaty z nim związane ponosi kupujący płatność przed realizacją.