Kontakt:  503 003 469

location

Krosino

ul Wielanowo 2

kingway2.jpg

Dołącz do nas! Na dziś mamy 

 

JUŻ

324

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

wspolpraca

Dlaczego warto...

kupować w naszej firmie?

 

Realizujemy sprzedaż maszyn i sprzętu budowlanego sprawnie. Jesteśmy rzetelni i zawsze zależy nam na zadowoleniu klienta. Praktycznie nigdy nie zdarzyła nam się reklamacja. Klientów zainteresowanych naszą ofertą zawsze staramy się poinformować o wszystkich cechach produktów Kingway. 


 99% Klientów poleca naszą firmę

99

 

324 Zrealizowanych sprzedaży maszyn

94

 

 • Pomagamy w wyborze produktu pod wymagania klienta

 • Dajemy możliwość kredytu na dowolny zakup

 • Oferujemy najlepszą opcję leasingową

 • Ustalamy dogodne warunki transportowe

 • Brak modelu na stanie? Szybki importujemy!

 • Zapewniamy sprawną eksploatację na lata.

Zapewniamy pełne zadowolenie z zakupu. Marka Kingway posiada kilka miejsc mobilnych serwisów i serwisów stacjonarnych. Stale się rozwijamy powiększając punkty handlowe i serwisowe. 

 

Postaw na Kingway Polska z Wielanowa

Zapytaj nas o cenę! Mile się zaskoczysz!

 

Każdy przedsiębiorca liczy się z wydatkami na inwestycje, stąd poszukiwania narzędzi pracy w dobrej cenie jest właściwe. Oferujemy maszyny budowlane, które zyskują bardzo dobre opinie naszych nabywców (patrz Facebook, Marketplace czy OLX). Cała oferta Kingway jest bardzo atrakcyjna o czym mogą się Państwo przekonać osobiście dzwoniąc pod nr 503 003 469 (główna infolinia). 

 

Ceny są zmienne z uwagi na liczne zmiany kursu walut, zmiany kosztów importu czy zmiany kosztu surowców u producenta. Nie są to duże różnice w kwotach, lecz stałego cennika staramy się unikać, gdyż wszystko zmienia się z dnia na dzień a jest to związane z COVID-19 na całym świecie. 

 

Zapraszamy do przejrzenia całej naszej oferty. 

 

 

cennik2

Najlepsza oferta

Shibuya 920

Polecamy ładowarkę z uwagi na unikalną cenę, jakość i możliwości techniczne ładowarki.  Kingway Polska zapewnia szybką dostawę. 

 • Zapytaj o aktualną cenę: 503 003 469
 • OKAZJA - OKAZJA - OKAZJA - OKAZJA

Najlepsza oferta

M25 CP

Polecamy mini-koparkę z uwagi na unikalną cenę, jakość i możliwości techniczne koparki.  Kingway Polska zapewnia szybką dostawę. 

 • Zapytaj o aktualną cenę: 503 003 469
 • OKAZJA - OKAZJA - OKAZJA - OKAZJA

Najlepsza oferta

ZR MS270

Polecamy zagęszczarkę rewersyjną z uwagi na unikalną cenę w Polsce.  Kingway Polska zapewnia szybką dostawę. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo.

 • Zapytaj o aktualną cenę: 503 003 469
 • OKAZJA - OKAZJA - OKAZJA - OKAZJA
Polub nas na facebooku!
W ramach naszego fanpage'a chcemy zebrać większość naszych klientów i podzielić się z nimi opiniami, ofertą czy promocjami na maszyny / sprzęt budowlany marki Kingway.
 
Bardzo miło nam będzie jak wystawisz swoją subiektywną opinię i krótki komentarz opisujący innym co było zakupem. Daj ocenę na facebooku zarówno od strony realizacji transakcyjnej, jakości produktu, wrażeń eksploatacyjnych po jakimś czasie, jak również opinię czy polecasz innym dany model / sprzęt Kingway kupiony u nas.
 
Dla nas fanpage'u @KingwayPolska jest również miernikiem naszej pracy i dbałośc o klienta, którą chcemy się pochwalić innym. Dołącz do naszej społeczności juz dziś. 

 

 

Wkrótce uruchomimy cykliczne konkursy z ciekawymi nagrodami dla naszych fanów. Polub nasz fanpage i bądź nabieżąco z postami!

 

Wejdź na Fanpage!

 

l


Pobierz najnowszy katalog.
Katalog produktów Kingway Polska

 

KONTAKT

Talisman ZPUH Krzysztof Tomaszewicz

78-452 Krosino,

ul. Wielanowo 2,

 

+48 503 003 469

e-mail: biuro@kingwaypolska.pl

 

Realizacja dostawy:

 

Dostawa darmowa do klienta na terenie kraju gratis do 7 dni roboczych! Jest możliwość dostawy do 2 dni roboczych pod zamówienie - na koszt klienta: Express w kwocie 4 zł za km netto.

 

W przypadku dostawy za granicę koszt transportu i wszelkie opłaty z nim związane ponosi kupujący płatność przed realizacją.